Redukcja cellulitu

Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej przy pomocy sprzętu Focus RF +

Gabinet ABC Pięknego Ciała zaprasza na nowoczesne zabiegi, przeprowadzane przy pomocy innowacyjnego urządzenia Focus RF +. Stosując je, można znacząco zmniejszyć tkankę tłuszczową i zregenerować strukturę włókien kolagenowych. Co więcej, fale radiowe RF to także idealnie rozwiązanie, jeśli interesuje Państwa skuteczna redukcja cellulitu. Oferujemy również złotą maskę kolagenową, którą możemy stosować bezpośrednio po zabiegu lub niezależnie od zabiegów 2 -3 w tygodniu.

Bogata oferta zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych

Naszą specjalność stanowi jednak nie tylko Focus RF +, ale również między innymi różne rodzaje manicure (w tym np. hybrydowy i japoński). Możemy także zadbać o oprawę oczu, wygląd dłoni czy pielęgnację twarzy. Wykonujemy relaksujące masaże, a ponadto, usuwamy niechciane owłosienie na nogach, rękach, pod pachami i w innych partiach ciała przy użyciu wosku. Ciekawą propozycją jest z pewnością zabieg cynamonowy lub kawowy, służący podobnie jak fale radiowe RF do redukcji cellulitu. Proponujemy również bezinwazyjny lifting twarzy, pozwalający wygładzić zmarszczki, a dzięki temu wyglądać młodziej i witalniej.

Najwyższy standard usług

Zatrudniamy wyłącznie świetnie wykwalifikowanych specjalistów, którzy zadbają o bezpieczeństwo i efektywność przeprowadzanych procedur, a także o przyjazną, odprężoną atmosferę. Pragniemy bowiem, aby wszyscy klienci byli w pełni usatysfakcjonowani wizytą w naszym gabinecie.

Serdecznie zapraszamy na nasze nowoczesne zabiegi, które pozwolą Państwu wyglądać piękniej na co dzień i czuć się bardziej pewnym siebie.

Nagrodę Qltowy zabieg 2009 otrzymał Focus RF +